Συζητήσεις με ότι έχει να κάνει με το Greek KISS Army

Συντονιστής: KISS ARMY TEAM

Άβαταρ μέλους
By StratosAce
#18562 Προτείνω κάθε παρασκεύ ή Σαββατο να πίζεται ενα cd ολοκλήρο πχ μια Παρασκευη Destrozer άλλη Alive και μετά αν γινεται να παιζόνται και απο τις Συναυλιες Sonic Boom Over eupore hottest show on earth KISS ALIVE 35 2008/09

Και πχ αμα γινεται αυτο να παιζεται ολος ο δισκος να μπαινουν κια κοματια που ταν να μππυν στο δισκο και δεν μπικαν πχ Crayz Nights-album...Time traver - song
Άβαταρ μέλους
By admin
#18725 Μετά από ένα χρόνο λειτουργίας του Greek KISS Radio.

Σε λίγες μέρες θα γίνει η ΠΡΩΤΗ ζωντανή ραδιοφωνική εκπομπή εδώ στο KISS radio.

H οποία θα παίξει φυσικά και σε επανάληψη για όσους δεν την ακούσουν.

Λεπτομέρειες θα σας πούμε σύντομα. Πάντως πιθανή ημέρα να γίνει αυτό το πρώτο πείραμα θα είναι Κυριακή μάλλον την ερχόμενη.

Όσο αυτό παίρνει σάρκα και οστά θα σας ενημερώνουμε εδώ....

stay tuned
Άβαταρ μέλους
By friderikos
#18731 ΩΡΑΙΑ! ΑΣ ΕΛΠΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΔΩ ΠΑΝΩ!!! ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΔΩ ΠΑΝΩ ΚΡΑΤΑΩ ΤΟ KISSARMY ΟΣΟ ΜΠΟΡΩ!
ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΤΟ ΠΟΛΩΝΙΚΟ KISSARMY ΈΧΕΙ ΚΑΤΑΡΕΨΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΆΡΧΟΥΝ ΆΤΟΜΑ.
Άβαταρ μέλους
By admin
#18736 Λοιπόν τα μηχανήματα και οι δοκιμές πήγαν μιαααα χαρά! Εαν πάει καλά το project πέρα από αυτή την Κυριακή θα φιλοξενούμε διάφορους ONLINE στο σταθμό.

Περιμένουμε να γίνουν και 2-3 ακόμα δοκιμές και θα σας ενημερώσουμε.
Άβαταρ μέλους
By admin
#18744 Παλεύουμε για να είναι όλα έτοιμα για αυτή την Κυριακή για μια πρώτη εκπομπή
και να την καθιερώσουμε.

Το καλό στην υπόθεση είναι οτι ετοιμάζουμε για ΚΑΘΕ Κυριακή και ίσως παραπάνω τις ζωντανές εκπομπές με πολλές εκπλήξεις. Υπομονή και όλα θα γίνουν.
Άβαταρ μέλους
By BartSimmons
#18754 Θα κάνω ό,τι μπορώ αλλά πρέπει να πάω και σε ένα meeting για τον ραδιοφωνικό σταθμό του πανεπιστημίου για να δω αν θα κάνω εκπομπές κι εκεί ή μόνο στον STOPfm που επιστρέφει για λίγες εκπομπές μέσα στο Δεκέμβρη.

Ξαφνικά έχω αρχίσει και μπαίνω πάρα πολύ στο ραδιόφωνο, καλό είναι αυτό γιατί ούτε ο τύπος ούτε η TV με είχαν κεντρίσει ποτέ ιδιαίτερα.
Άβαταρ μέλους
By admin
#18780 Λοιπόν συντονιστείτε όλοι αύριο Παρασκευή 26/11 22:00 βράδυ για την πρώτη δοκιμαστική εκπομπή.

Όλα είναι έτοιμα για την πρώτη εκπομπή.

Για online επικοινωνία με την ζωντανή εκπομπή θα σας πω λίγο πριν βγούμε στον αέρα.

Λεπτομέρειες εδώ....
Άβαταρ μέλους
By admin
#18816 Καλά τα πήγαμε, θα ανεβάσω την εκπομπή για όσους δεν ακούσανε... :)
Άβαταρ μέλους
By admin
#18869 Εικόνα

Πλέον έχουμε ΝΕΟ player και μπορείτε να μπαίνετε και από εκεί!!!! :)

Δείτε το στην κεντρική μας σελίδα!!! :)
Άβαταρ μέλους
By admin
sakismandratzis έγραψε:Admin ;
μια σκόρπια ερώτηση ...
τι γίνετε με το greek kiss radio ;
όλο offline τώρα τελευταία .....

Ναι το γνωρίζω καθώς αναβαθμιζόμασταν!!
Άβαταρ μέλους
By sakismandratzis
admin έγραψε:
sakismandratzis έγραψε:Admin ;
μια σκόρπια ερώτηση ...
τι γίνετε με το greek kiss radio ;
όλο offline τώρα τελευταία .....

Ναι το γνωρίζω καθώς αναβαθμιζόμασταν!!

και ωραία καινούργια πράματα μέσα .....
Άβαταρ μέλους
By admin
#24067 Λοιπόν.... μετά από 7 χρόνια το ραδιόφωνο όχι απλά πάει καλά, αλλά έχουμε και ξένους ακροατές.

Πάει μια χαρά, και σύντομα θα το περάσω και στο forum για να το ακούμε και από εδώ.
Άβαταρ μέλους
By Ace_Nek
#24075 Αν βλέπεις δραστηριότητα απο Αυστρία μη ψαρώνεις, εγώ είμαι.
Άβαταρ μέλους
By admin
#24078 Δες πόσος κόσμος ακολουθεί το ραδιόφωνο στο tunein!
Μπες μέσα στην εφαρμογή να δεις πόσα σχόλια έχει :)
Συνημμένα
greek-kiss-radio.jpg
Δες
greek-kiss-radio.jpg (35.24 KiB) 7132 προβολές
Άβαταρ μέλους
By alexakiss
#24148 Καλή χρονια παίδες μου μεγάλοι....
Αντμιν θέλουμε εφαρμογή KISS RADIO στα Windows 10... Εχω δει υπάρχει εργαλείο που μετατρέπει εφαρμογές και τις κανει εφαρμογές Windows 10 και παίζουν σε κινητά τάμπλετ και υπολογιστές... Δώστο να γουστάρουμε τρελέ μαααααςςςςςςς